کلینیک Harvest Fertilityمرکزی برای ارایه بالاترین سطح ممکن  خدماتدرمانی و مراقبت های دلسوزانه برای افرادی است که قصد بچه دار شدن دارند. تیم پزشکی و امکانات ما به گونه ای طراحی شده  تا  امنیت ، راحتی و رضایت شما را در اولویت قرار گیرد.

ما از شما دعوت می کنیم تا بخشی از خانواده Harvest Fertility باشید و خانواده خودتان را بسازید.

————————–

تیم خدمات بهداشتی شما

 یک تیم اختصاصی از پزشکان ، جنین شناسان ، پرستاران و کادر دفتری مجرب و حرفه ای است که ایمنی ، رضایت و برآورده شدن نظر شما، اولویت اول آنها است. افتخار ما این است که این تیم مجرب بالاترین میزان ایمنی و رضایت خاطر اطمینان شما را براورده می سازند.

 

سرپرست پزشکان مرکز ما ، دکتر یان تورنی کرافت Ian Thorneycroft MD/PhD     با دو بورد تخصصی بیماریهای زنان و زایمان و نازایی،دانش آموخته دانشگاه های واشینگتون سنت لوییز، و USC HarborUCLA Medical Center می باشد.

او این حرفه را از سال 1980 آغاز کرد و نزدیک به چهل سال تجربه موفق در این رشته دارد. او از بنیان گزاران رشته نازایی در  امریکا بوده و بیش از 120 مقاله وهمکاری در بیش از 20 کتاب رادر کارنامه خود دارد.

 دکتر تورنی کرافت در سطح ملی و بین المللی از جمله در چین ، سنگاپور ، انگلستان و فرانسه نیز چهره شناخته شده  ای است ، و بی شک تجربه ارزشمند و جهانی موفق وی میتواند کمک بزرگی به شما باشد.

آزمایشگاه کمک باروری ما به طرز هنرمندانه و بر اساس بالاترین استاندارد های امریکا و جهان و با بکار گیری برترین فن آوری و تکنولوژی روز دنیا به توسط دکتر وان سونگ آلفرد وون Wun-Song Alfred Wun PhD HCLD   طراحی و مدیریت میشود. دکتر وون جزو اولین گروه جنینشناسان و دانشمندانی بود که به عنوان مدیر آزمایشگاه بالینی پیشرفته در امریکا تأیید شد و بورد تخصصی خود در این رشته را  از بورد بیوآنالیز امریکا   ABB دریافت کرد. وی بیش از 30 سال در یکی از بزرگترین و بهترین مراکز بالینی و دانشگاهی هیوستون  تگزاس فعالیت بالینی و تحقیقاتی کرده است و امروز کوله بار تجربه و دانش خود را به کلینیک ما آورده است.

 

جنین شناس ارشد ما دکتر ژیلا نقیبی هرات MD/PhD  است . دکتر نقیبی هرات جنین شناسی را درسال 2009 در موسسه رویان تهران اموخت و بعد به مدت 7 سال جنین شناس و سرپرست موفق بخش نازایی بیمارستان بانوان آرش وابسته به دانشگاه علوم پزشکی تهران در شرق پایتخت بود. وی بعد از مهاجرت به امریکا همراه با دریافت دو بورد تخصصی سوپروایزر و مدیریت آزمایشگاه جنین شناسی از بورد بیوآنالیز امریکاABB، در بهترین مراکز ناباروری جنوب کالیفرنیا تجربه و مهارتش را به سطح بین المللی ارتقا داد و تابستان 2019 به Harvest  پیوست.

این تیم درمانی، شما را از تمام استرسها و نگرانی های مسیر درمانی رهایی می بخشد ، بنابراین می توانید با خیالی آسوده بر روی آینده زندگی و خانواده خود تمرکز کنید.

———————-

خدمات برجسته ما شامل:

ویزیت و مشاوره با زوجینی که قصد باردارشدن دارند

تلقیح داخل رحمی اسپرم IUI

لقاح خارج رحمی IVF

تزریق اسپرم به داخل تخمک ICSI

انجماد تخمک ، اسپرم و جنین

نمونه برداری از جنین به منظورتشخیص مشکلات ژنتیکی و تعیین جنسیت

انتقال جنین منجمد

اهدای تخمک و اسپرم

در کلینیک باروری ما ، تیم پزشکان ، جنین شناسان و پرستاران کارامد و با تجربه در زمینه تولید مثل با نهایت عطوفت و دلسوزی مراقبت از شما و خانواده آینده شما را عهده دار خواهند بود. ما اعتقاد داریم که هرفردرسیدگی و درمان ویژه ای نیاز دارد. تلاش ما در به ثمر رساندن آرزوی شما یرای بجه دار شدن بی وقفه خواهد بود. ما به توانایی های  شما ایمان داریم و شما را ترغیب می کنیم که درروند درمانی خود مشارکت فعال داشته باشید. در هر مرحله ، ما جزییات برنامه درمانی را برای شما  توضیح داده ، گزینه های مناسب را مورد بحث قرار می دهیم و به شما در تصمیم گیری بهترین انتخاب برای ساخت خانواده آینده خود کمک می کنیم.

ما همیشه در کنار شما خواهیم بود.

——————————

برای تعیین وقت ملاقات امروز با  ما تماس بگیریدو ببینید که ما چگونه می توانیم به شما کمک کنیم.تلفن تماس626-538-4838